سوالات متداول

سوالات متداول

در این صفحه می‌توانید فهرست کامل سوالات رایج کاربران را مشاهده کنید، ترتیب چیدمان به گونه ای طراحی شده که ابتدا سوالات قبل از خرید و سپس سوالاتی که ممکن است بعد از خرید سامانه پیامک برای شما پیش بیاید را پاسخ می دهیم.

آیا برای ارسال پیامک نرم افزار و یا تجهیزات فیزیکی لازم است؟

خیر. سامانه پیامک نرم افزار آنلاین و تحت وب بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی لپ تاپ یا موبایل ندارید. از طریق مرورگر گوشی یا کامپیوتر می توانید وارد سامانه پیامک شده و از طریق اینترنت نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایید.

آیا سامانه پیامک آرش پیامک هزینه تمدید (سالیانه/ماهیانه) دارد

خیر. سامانه پیامک آرش پیامک به صورت لایسنس دائمی ارائه شده و نیازی به پرداخت هزینه به صورت سالانه یا ماهیانه نمی باشد. تنها هزینه ای که بعد از خرید سامانه پیامک می بایست پرداخت نمایید هزینه پیامک های ارسالی است و هیچ هزینه دیگری از شما بابت استفاده از امکانات سامانه پیامک دریافت نمی شود.

در صورت خرید شارژ، آیا محدودیت زمانی برای استفاده از آن وجود دارد؟

خیر. همانطور که سامانه پیامک آرش پیامک دائمی است، بنابراین شارژ خریداری شده نیز محدودیت زمانی نداشته و هر زمان که بخواهید می توانید وارد سامانه پیامک شده و نسبت به استفاده از شارژ خریدرای شده اقدام نمایید. لازم به ذکر است که از آنجا که هزینه شارژ به حساب اپراتور واریز می شود در هنگام درج مبلغ دقت لازمه را مبذول نمایید زیرا شارژ خریداری شده به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.

آیا بابت پیامک های ارسال نشده هزینه کسر می شود؟

خیر. سامانه پیامک آرش پیامک هزینه پیامک‌های بلک لیست را به صورت کامل و در تمامی اپراتورها به پنل کاربر به صورت خودکار عودت می‌دهد و شما بابت پیامک‌ به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند هیچ هزینه را را پرداخت نمی کنید. در صورت استفاده از خطوط دلیوربیس (2000 یا 5000) حتی هزینه پیامک های نرسیده به گوشی بدلیل خاموش بودن یا در دسترس نبودن خطوط همراه اول به صورت کامل عودت داده می‌شود.

آیا امکان مشاهده گزارشات ارسال به صورت کامل وجود دارد؟

بله. سامانه پیامک آرش پیامک موظف است که دلیوری کامل گزارشات ارسال را به کاربر نمایش دهد تا کاربر از جزئیات ارسال پیامک مطمئن باشد و بابت ارائه گزارشات دلیوری دریافت پیامک هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

خط خدماتی چیست؟

شماره خدماتی به سرشماره هایی پیامکی گفته می شود که قابلیت عبور از بلک لیست را دارد و از این خطوط می توانید برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی استفاده کنید. هنگام استفاده از خطوط خدماتی در صورتی که حتی مخاطب پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشد باز هم پیامک شما را دریافت می کند.