خدمات وب سرویس

ارسال پترن - کد تایید - افزونه ها

می‌خواهید پیامک را به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود متصل کنید و از امکاناتی مثل خبرنامه پیامکی، تائید شماره موبایل با کد فعالسازی، اطلاع‌رسانی اتوماتیک پیامکی و … بهره‌مند شوید؟ تیم آرش پیامک برای راحتی شما اقدام به توسعه پلاگین، افزونه و ماژول‌های جامعی برای تمام سیستم‌های مدیریت محتوای (CMS) محبوب و open-source کرده است.

افزونه Digits با قابلیت ارسال پترن

افزونه ثبت نام و ورود با موبایل یا پلاگین Digits برای سیستم مدیریت محتوای wordpress طراحی شده است.امکان ساده سازی ثبت نام را با تغییر روند ثبت نام و ورود را در اختیار شما قرار می دهد.

افزونه پیامکی WordPress

 پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای WordPress را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید.

ماژول ارسال پيامک جوملا

 پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Joomla را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید.

افزونه پرستاشاپ

 پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Prestashop را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

افزونه OpenCart

 پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Opencart را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

افزونه پیامک ووکامرس

 پلاگین فروشگاه ساز Woocommerce را می توانید از این بخش دانلود کرده و از امکانات سامانه استفاده نمایید.

افزونه ارسال پیامک whmcs

 پلاگین آماده ارسال پیامک در whmcs این روزها جزو بهترین مدیریت خدمات هاستینگ به حساب می آید.