خدمات وب سرویس

ارسال پترن - کد تایید - افزونه ها

می‌خواهید پیامک را به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود متصل کنید و از امکاناتی مثل خبرنامه پیامکی، تائید شماره موبایل با کد فعالسازی، اطلاع‌رسانی اتوماتیک پیامکی و … بهره‌مند شوید؟ تیم آرش پیامک برای راحتی شما اقدام به توسعه پلاگین، افزونه و ماژول‌های جامعی برای تمام سیستم‌های مدیریت محتوای (CMS) محبوب و open-source کرده است.

متدهای پیامک انبوه

 متدهای پنل انبوه و نمونه کدهای قرار داده شده است تا به آسانی بتوانید به امکانات داخل سامانه انبوه دسترسی داشته باشید می توانید با استفاده از متد های قرار داده شده در این بخش مخاطبین خود را اضافه نمایید ارسال پیامک داشته باشید، گزارشات ارسال خود را بررسی کنید، از اعتبار خود مطلع شوید.

نمونه های PHP

نمونه کد PHP با توجه به وجود سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا ، وردپرس ، جوم شاپینگ و … یکی از پرکاربردترین نمونه کدهای ارسال پیامک می باشد ، اما این نکته را نیز باید متذکر شویم که ماژول های آماده برای وردپرس و جوملا و … در بخش افزونه های پیامکی آماده و قابل دانلود می باشد و در صورتی که نیازی متمایز و خاص ندارید می توانید از همین افزونه های پیامکی آماده استفاده نمایید.

#C

 برنامه نویسانی که با زبان C# و یا .NET پروژه های خود را پیاده سازی می کنند، می توانند به راحتی از وجود داکیومنت ساده و روان این زبان برنامه نویسی اتصال پروژه های خود را به ارسال و دریافت پیامک انجام دهند. DLLهای تعریف شده درNuget Package دسترسی به متدها و برنامه های آماده و نوشته شده را نیز آسان و کارآمد کرده است. رسال پیامک را برایتان آسان می سازد.

HTTPPost

 گاهی ممکن است پروژه شما طوری باشد که تنها ارسال پیامک برای شما اهمیت داشته باشد و نیازی به هیچ امکان دیگری نداشته باشید. متد HTTPPost از جمله متدهای ساده و کاربردی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. در هرجا که نیاز به ارسال پیامک داشتید این متد را فراخوانی کرده و تنها متن و سایر موارد قابل تغییر را جایگزین نمایید.

افزونه Digits با قابلیت ارسال پترن

افزونه ثبت نام و ورود با موبایل یا پلاگین Digits برای سیستم مدیریت محتوای wordpress طراحی شده است.امکان ساده سازی ثبت نام را با تغییر روند ثبت نام و ورود را در اختیار شما قرار می دهد.

افزونه پیامکی WordPress

 پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای WordPress را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید.

ماژول ارسال پيامک جوملا

 پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Joomla را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید.

افزونه پرستاشاپ

 پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Prestashop را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

افزونه OpenCart

 پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Opencart را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.

افزونه پیامک ووکامرس

 پلاگین فروشگاه ساز Woocommerce را می توانید از این بخش دانلود کرده و از امکانات سامانه استفاده نمایید.

افزونه ارسال پیامک whmcs

 پلاگین آماده ارسال پیامک در whmcs این روزها جزو بهترین مدیریت خدمات هاستینگ به حساب می آید.