مستندات وب سرویس

ارسال پترن - کد تایید - وب سرویس

می‌خواهید پیامک را به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود متصل کنید و از امکاناتی مثل خبرنامه پیامکی، تائید شماره موبایل با کد فعالسازی، اطلاع‌رسانی اتوماتیک پیامکی و … بهره‌مند شوید؟ تیم آرش پیامک برای راحتی شما اقدام به توسعه پلاگین، افزونه و ماژول‌های جامعی برای تمام سیستم‌های مدیریت محتوای (CMS) محبوب و open-source کرده است.

نمونه کد Node js

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت (Node.js) طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه کد PHP WSDL

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی PHP WSDL طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه کد php

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی PHP  طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه کد c# Restful

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی  c# Restful طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه کد C# برای ارسال پترن

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی C# برای ارسال پترن طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه کد C#

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در C# برای ارسال پترن طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه کد vb.net

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی c# Restful طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه درخواست های Restful

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی  C# برای ارسال پترن طراحی و پیاده سازی شده است.

نمونه کد ++c

این کتابخانه برای استفاده از وب سرویس اس‌ام‌اس در سامانه پیام کوتاه آرش پیامک در زبان برنامه نویسی C# برای ارسال پترن طراحی و پیاده سازی شده است.