قوانین و مقررات

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید، هنگام استفاده از تمامی خدمات آرش پیامک موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید.

         قوانین و مقررات استفاده از سامانه پیام کوتاه آرش پیامک

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید، هنگام استفاده از تمامی خدمات آرش پیامک موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، سامانه پیام کوتاه آرش پیامک به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت پنل

مدارک مورد نیاز برای افراد حقیقی

  1. اسکن یا تصویر کارت ملی صاحب پنل
  2. تصویر سلفی احراز هویت اینترنتی
  3. درصورت عدم دسترسی به کارت ملی، میتوانید از گواهینامه، کارت پایان خدمت و یا پاسپورت دارای تاریخ انقضا استفاده بفرمائید .
  4. مجوز به صورت معمول تایید شده و زمان ارسال پیامک مجوز بررسی خواهد شد. (در نظر داشته باشید تایید مجوز در قسمت ارسال مدارک به معنی پذیرفتن آن مجوز نمی‌باشد.

    مدارک مورد نیاز برای افراد حقوقی

    1. اسکن یا تصویر کارت ملی مدیرعامل
    2. تصویر آخرین روزنامه‌رسمی شرکت (صاحب امضا در آن مشخص باشد.)

کاربر زمان خرید پنل اس ام اس باید تمامی اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نماید. در صورتی که اطلاعات اشتباه توسط شما اعلام شود علاوه بر مسدود نمودن پنل پیامک، سامانه پیام کوتاه  این حق را برای خود محفوظ می‌‎دارد در صورت نیاز از مراجع قانونی پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

با توجه به فیلترینگ برخی کلمات توسط سامانه پیامک مخابرات و تاخیرهای احتمالی اپراتورها، قبل از ارسال پیامک انبوه و یا ارسال اس ام اس گروهی حتما یکبار پیامک مورد نظرتان را از طریق خط اختصاصی به یک شماره همراه اول یا ایرانسل ارسال نمایید و در صورت دریافت پیامک اقدام به ارسال پیامک انبوه و ارسال اس ام اس گروهی نمایید.

در صورتی که بر اثر استفاده نادرست از سامانه پیامک، ضرر و زیانی متوجه شخص شود، سامانه پیام کوتاه آرش پیامک هیچگونه تعهدی نسبت به جبران نخواهد داشت، لذا پیشنهاد می‌شود قبل از ارسال اس ام اس وب سرویس یا ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی حتما راهنمای استفاده از سامانه پیام کوتاه را مطالعه نمایید.

هر گونه نفوذ در اطلاعات سایت آرش پیامک و پنل پیامک و یا سعی و تلاش برای ایجاد اختلال در عملکرد سامانه کوتاه آرش پیامک غیرقانونی بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد و پنل اس ام اس کاربر خاطی مسدود می‌گردد.

قبل از خرید شارژ برای پنل پیامک حتما از صحت مبلغ اطمینان حاصل نمایید، بعد از شارژ پنل پیامک امکان عودت وجه برای شارژ وجود ندارد زیرا مبلغ واریزی خرید شارژ مستقیما به حساب اپراتور پیامک واریز می‌شود.

امکان انتقال خط به سامانه پیامک دیگر فقط در صورتی که قیمت مبدا و مقصد برابر باشد امکان پذیر است